(TAABS) - ТЕРМОАКТИВНІ АДАПТИВНІ БУДІВЕЛЬНІ СИСТЕМИ

ТААБС - нова технологія будівництва Вашого будинку.

Система забезпечення комфортної температури для життя і роботи цілий рік. У літній період система забезпечує прохолоду в приміщенні, а в зимовий - тепло.

ТААБС - система забезпечення клімату будівлі за рахунок контролю температури несучих частин будівлі - залізо-бетонного каркасу.

Технологія може застосовуватися при проектуванні і будівництві котеджів, промислових будівель, а також багатоквартирних будинків. Використання нашої технології відкриває нові можливості у будівництві будинків різних типів та їх експлуатації.

Система інтегрує в себе Опалення, Вентиляцію та Кондиціонування, а також Гаряче Водопостачання.

Наша система дає Замовнику скорочення капітальних витрат на будівництво до рівня 250-275 у.о. за м2.

  • придатність: всі типи/види будівель - котеджі, житлові будинки, промислові будівлі;
  • будь-яка архітектура за бажанням Замовника;
  • низькотемпературна система забезпечення клімату: +27 (28) С / + 21 (23) - зима / літо - максимальна готовність до використання всіх та будь-яких, в т.ч. поновлюваних, джерел енергії.

Розроблена технологія дозволяє найефективніше використовувати відновлювальні джерела енергії (ВДЕ) оскільки успішно справляється з такими проблемами ВДЕ як нерівномірність доступної потужності та її невелика величина.

Рішення дозволяє забезпечувати витрати на опалення/кондиціонування в межах 4,5/1,5 кВт*год електроенергії на 1 м2 в місяць (зима/літо) при цьому необхідна потужність становить 1 кВт на 150 м2  будівлі.

Офіційний сайт технології ТААБС